Hasiera-inicio

.......

Esta pagina se actualiza a menudo. Ultima 12/02/2019 21:03

Asteko partiduak

 

                                                                       
       

 

Txapelketa
Eguna
Kategoria
Etxekoak
Kanpokoak
Tokia
Z
Ordua
Bizkaia eskolarteko txapelketa
Ostirala 15
Benjamin
Jon-Egoi
Larrabetzu
Larrabbetzuko frontoian
18:00
Eh kluben arteko txapelketa
Ostirala 15
Juvenil
Aingeru Gomez-David Ruiz
Txaruta
Sestaoko frontoian
19:00
Usansoloko txapelketa
Larunbata 16
Alevin
Julen-Ainara
Unax-Sergio (Basauri)
Usansoloko frontoian
16:00
Usansoloko txapelketa
Larunbata 16
Alevin
Onintze-Garazi
Irene-Endika
Usansoloko frontoian
16:00
Usansoloko txapelketa
Larunbata 16
Alevin
Aitzol-Asier
Eñaut-Haitz
Usansoloko frontoian
16:00
Bizkaia cup
Larunbata 16
Cadete
Sanchez-Vilanova
Olaburu "M"
Usansoloko frontoian
16:00
Eh kluben arteko txapelketa
Larunbata 16
Juvenil
E.Azkueta-E.Gomez
Lea Ibarra
Usansoloko frontoian
16:00
Eh kluben arteko txapelketa
Larunbata 16
Sub 22
Eguren-Ruiz
Irurtzun
Usansoloko frontoian
16:00
Trinkete
Larunbata 16
Senior
Muñozguren-Varona
Abadiñoko trinketean
5
16:00
Bizkaia cup
Larunbata 16
Cadete
Andollo-Romero
Danak Bat
Mungiako frontoian
2
10:30
Usansoloko txapelketa
Igandea 17
Benjamin
Zornotza
Iurreta
Usansoloko frontoian
10:00
Usansoloko txapelketa
Igandea 17
Infantil
Aitzol-Eder
Galdakao
Usansoloko frontoian
10:00
Usansoloko txapelketa
Igandea 17
Infantil
Zaratamo
Igorre
Usansoloko frontoian
10:00
Usansoloko txapelketa
Igandea 17
Benjamin
Orozko
Atxondo
Usansoloko frontoian
10:00
Bizkaia eskolarteko txapelketa
Prebenjamin
Odei-Julen
Lemoa
Arkotzako frontoian
1
10:00
Bizkaia eskolarteko txapelketa
Prebenjamin
Odei-Julen
Basauri "C"
Artunduagako frontoian
1
10:30
Bizkaia eskolarteko txapelketa
Igandea 17
Benjamin
Jon
Larrabetzu
Arkotzako frontoian
7
10:00
Bizkaia cup
Igandea 17
Senior
Muñozguren-Varona
Hartzak
Galdakaoko frontoian
Eh kluben arteko txapelketa
Igandea 17
Sub22
Orue-Barbara
Gure Pilota
Orozkoko frontoian
17:00
Bizkaia cup
Igandea 17
Senior
Larrinaga-San Sebastian
Karregal-Artola
Mungiako frontoian
11:00

 

 

Esta tabla no es definitiva y puede variar en el transcurso de la semana